KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13614034
nr 1361 4034
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsningar, Signerad, numrerad 87/100 respektive 26/100, daterad -74, oramat löst blad. Bladets mått: ca 75x56 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:12:29
100 kr
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel
Gérard Titus-Carmel
nr 1361 4034
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 23 november 2020 |
Gérard Titus-Carmel